Göktürkçe Dersleri

Görüntülü Göktürkçe Dersleri

Azerbaycan'ıñ başkenti Bakü'deki Türkem Dersanesi'nde géçtiğimiz Göktürkçe dersleriniñ görüntülerini içerir. Daha ayrıntılı bilgi almak isteyenler bu bağlantıya tıklayabilir. Yazılı Göktürkçe Kılavuzuna ulaşmak isteyenler ise bu bağlantıyla ulaşabilirler.

1. Bölüm - Damgalar2. Bölüm - Damgalar3. Bölüm - Yazım Kuralları4. Bölüm - Türk Sayıları5. Bölüm - Irk Bitig'den Metin Okuma

9 yorum:

BUYUKAKIN dedi ki...

hazırlayanların eline yürepine sağlık.. iyi ki varsınız.
selam ve dostlukla
buyukakin

MARS TİLKİSİ dedi ki...

Arkadaşlar bu gece araştırma yaparken sitenize rastladım ve çok heyecenlandım . Emeğinize sağlık teşekkür ederim.Ancak videoları seyredemedim convert proğramını indirmeme rağmen olmadı yardım rica ederim.

Volkan dedi ki...

Sizin gibi insanların varlığı ülküme güç katar,Türk dünyasına selam olsun sağ olun var olun.

Adsız dedi ki...

Türk olamaktan büyük gurur duyuyorum. Hep birlikte çalışıp Tarihimizi herkeze anlatmalıyız. Artık hep birlikte olmalıyız.
Sizin sayenizde Göktürkçe öğreniyorum , çok teşekkürler , varolun

Unknown dedi ki...

öz kültürümüzü tekrar bizlere ulaştıran sizlere selam olsun. kudayım sizlere er daim başarılar ve sağlık versin, versin ki bizlerde böyle güzel emeğiniz geçen özümüzü daha yakından tanıyalım.

"Tamat Bankası" dedi ki...

Allah Razi Olsun

Azer dedi ki...

Ben Kanada'da yaşayan bir Azeri Türk'üyüm. Epeydir, dilimizin temizliği konusunda yazın okumaya çalışıyorum. Yaptığınız şü güzel işi çok beğendim. Ellerinize sağlık! Bu güzel Türk dilinin en büyük iki ağzını (Anadolu ve Azerbaycan) birbirine yakınlaştırma çabalarını sürdürmeliyiz. Şu Arap-Fars dil köleliğinden kurtulma anı gelmiştir. Sizlere ve tüm Ulusumuza başarılar dilerim!

Şükür dedi ki...

Bezi doğru olmayan izahlar var. Yanlış öyredilen bir kaç yer daha var. Ama ümumen güzel olmuş.

Unknown dedi ki...

Çok teşekkür ederim Böyle faydalı bir iş yaptığınız için